Bogafjellbanen

Bogafjellbanen er øvre bane nærmest Bogafjellhallen


Klikk her for å gå til Bogafjell Kunstgress (nedre bane)

For mer detaljer, gå inn på kalenderen

16. februar 2019
  • 16. februar 2019  10:00 - 11:00
    G2011

  • 16. februar 2019  10:30 - 12:00
    G2005 - G2008 - G2009

17. februar 2019
  • 17. februar 2019  13:00 - 14:00
    J2007 (AB)

  • 17. februar 2019  15:30 - 17:00
    G2007

  • 17. februar 2019  17:00 - 18:30
    G2004 / J2005

  • 17. februar 2019  18:30 - 20:00
    Junior

  • 17. februar 2019  20:00 - 22:00
    Bogafjell G15-2 - Viking 2

18. februar 2019
  • 18. februar 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 18. februar 2019  15:30 - 17:00
    G2006

  • 18. februar 2019  17:00 - 18:30
    G2003 - G2004

  • 18. februar 2019  18:30 - 20:00
    J2003 - J2004

  • 18. februar 2019  20:00 - 21:30
    Junior

19. februar 2019
  • 19. februar 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 19. februar 2019  16:30 - 18:00
    J2005 (CD)

  • 19. februar 2019  17:00 - 18:30
    G2006 (AB)

  • 19. februar 2019  18:30 - 20:00
    G2004 (AB) - G2007 (C) - Trenerkurs (D)

  • 19. februar 2019  20:00 - 22:00
    A-lag - Trenerkurs

20. februar 2019
  • 20. februar 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 20. februar 2019  17:00 - 18:30
    Keepertrening (CD)

  • 20. februar 2019  18:30 - 20:00
    G2003 - J2003

  • 20. februar 2019  20:00 - 21:30
    Junior

21. februar 2019
  • 21. februar 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 21. februar 2019  15:30 - 17:00
    G2004

  • 21. februar 2019  16:30 - 18:00
    J2004 (CD)

  • 21. februar 2019  17:00 - 18:30
    G2005 (AB)

  • 21. februar 2019  18:30 - 20:00
    Bogafjell J17 - Vidar NM Kvalik

  • 21. februar 2019  20:00 - 21:30
    Bogafjell A-lag - Figgjo

22. februar 2019
  • 22. februar 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 22. februar 2019  17:30 - 19:00
    C-lag (CD)

23. februar 2019
  • 23. februar 2019  10:00 - 11:00
    G2011

  • 23. februar 2019  10:30 - 12:00
    G2005 - G2008 - G2009

24. februar 2019
  • 24. februar 2019  15:30 - 17:00
    G2007

  • 24. februar 2019  17:00 - 18:30
    G2004 / J2005

  • 24. februar 2019  18:30 - 20:00
    Junior

  • 24. februar 2019  20:00 - 22:00
    A-lag

25. februar 2019
  • 25. februar 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 25. februar 2019  15:30 - 17:00
    G2006

  • 25. februar 2019  17:00 - 18:30
    G2003 - G2004

  • 25. februar 2019  18:30 - 20:00
    J2003 - J2004

  • 25. februar 2019  20:00 - 21:30
    Junior

26. februar 2019
  • 26. februar 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 26. februar 2019  16:30 - 18:00
    J2005 (CD)

  • 26. februar 2019  17:00 - 18:30
    G2006 (AB)

  • 26. februar 2019  18:30 - 20:00
    G2004 - G2005

  • 26. februar 2019  20:00 - 22:00
    A-lag

27. februar 2019
  • 27. februar 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 27. februar 2019  17:00 - 18:30
    Keepertrening (CD)

  • 27. februar 2019  18:30 - 20:00
    G2003 - J2003

  • 27. februar 2019  20:00 - 21:30
    Junior

28. februar 2019
  • 28. februar 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 28. februar 2019  15:30 - 17:00
    G2004

  • 28. februar 2019  16:30 - 18:00
    J2004 (CD)

  • 28. februar 2019  17:00 - 18:30
    G2005 (AB)

  • 28. februar 2019  18:30 - 20:00
    Junior - J2003

  • 28. februar 2019  20:00 - 21:30
    A-lag

1. mars 2019
  • 1. mars 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 1. mars 2019  17:30 - 19:00
    C-lag (CD)

2. mars 2019
  • 2. mars 2019  10:00 - 11:00
    G2011

  • 2. mars 2019  10:30 - 12:00
    G2005 - G2008 - G2009

3. mars 2019
  • 3. mars 2019  15:30 - 17:00
    G2007

  • 3. mars 2019  17:00 - 18:30
    G2004 / J2005

  • 3. mars 2019  18:30 - 20:00
    Junior

  • 3. mars 2019  20:00 - 22:00
    A-lag

4. mars 2019
  • 4. mars 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 4. mars 2019  15:30 - 17:00
    G2006

  • 4. mars 2019  17:00 - 18:30
    G2003 - G2004

  • 4. mars 2019  18:30 - 20:00
    J2003 - J2004

  • 4. mars 2019  20:00 - 21:30
    Bogafjell Jr. 1 - Jarl

5. mars 2019
  • 5. mars 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 5. mars 2019  16:30 - 18:00
    J2005 (CD)

  • 5. mars 2019  17:00 - 18:30
    G2006 (AB)

  • 5. mars 2019  18:30 - 20:00
    G2004 - G2005 - Trenerkurs

  • 5. mars 2019  20:00 - 22:00
    A-lag - Trenerkurs

6. mars 2019
  • 6. mars 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 6. mars 2019  17:00 - 18:30
    Keepertrening (CD)

  • 6. mars 2019  18:30 - 20:00
    Bogafjell G16-1 - Figgjo

  • 6. mars 2019  20:00 - 21:30
    Junior - Damer - Trenerkurs

7. mars 2019
  • 7. mars 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 7. mars 2019  15:30 - 17:00
    G2004

  • 7. mars 2019  16:30 - 18:00
    J2004 (CD)

  • 7. mars 2019  17:00 - 18:30
    G2005 (AB)

  • 7. mars 2019  18:30 - 20:00
    Bogafjell J17 - Ålgård

  • 7. mars 2019  20:00 - 21:30
    Bogafjell A-lag - Austrått

8. mars 2019
  • 8. mars 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 8. mars 2019  17:30 - 19:00
    C-lag (CD)

9. mars 2019
  • 9. mars 2019  10:00 - 11:00
    G2011

  • 9. mars 2019  10:30 - 12:00
    G2005 - G2008 - G2009

10. mars 2019
  • 10. mars 2019  15:30 - 17:00
    G2007

  • 10. mars 2019  17:00 - 18:30
    Bogafjell G15-2 - Vigrestad

  • 10. mars 2019  18:30 - 20:00
    Bogafjell G15-1 - Staal Jørpeland

  • 10. mars 2019  20:00 - 21:30
    Junior

11. mars 2019
  • 11. mars 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 11. mars 2019  15:30 - 17:00
    G2006

  • 11. mars 2019  17:00 - 18:30
    G2003 - G2004

  • 11. mars 2019  18:30 - 20:00
    J2003 - J2004

  • 11. mars 2019  20:00 - 21:30
    Junior

12. mars 2019
  • 12. mars 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 12. mars 2019  16:30 - 18:00
    J2005 (CD)

  • 12. mars 2019  17:00 - 18:30
    G2006 (AB)

  • 12. mars 2019  18:30 - 20:00
    G2004 - G2005

  • 12. mars 2019  20:00 - 22:00
    A-lag

13. mars 2019
  • 13. mars 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 13. mars 2019  17:00 - 18:30
    Keepertrening (CD)

  • 13. mars 2019  18:30 - 20:00
    G2003 - J2003

  • 13. mars 2019  20:00 - 21:30
    Junior

14. mars 2019
  • 14. mars 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 14. mars 2019  15:30 - 17:00
    G2004

  • 14. mars 2019  16:30 - 18:00
    J2004 (CD)

  • 14. mars 2019  17:00 - 18:30
    G2005 (AB)

  • 14. mars 2019  18:30 - 20:00
    Junior - J2003

  • 14. mars 2019  20:00 - 21:30
    A-lag

15. mars 2019
  • 15. mars 2019  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 15. mars 2019  18:00 - 20:00
    Bogafjell G15-1 - Sola 1