Bogafjellbanen

Bogafjellbanen er øvre bane nærmest Bogafjellhallen


Klikk her for å gå til Bogafjell Kunstgress (nedre bane)

For mer detaljer, gå inn på kalenderen

19. oktober 2018
  • 19. oktober 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 19. oktober 2018  17:30 - 19:00
    C-lag (CD)

20. oktober 2018
  • 20. oktober 2018  10:00 - 12:00
    G2005 (L) - G2008 (M) - G2009 (N) - G2011/G2012 (K)

21. oktober 2018
  • 21. oktober 2018  17:00 - 18:30
    G2007 / J2007

  • 21. oktober 2018  18:30 - 20:00
    Bogafjell Jr.2 - Hana 1

  • 21. oktober 2018  20:00 - 22:00
    A-lag

22. oktober 2018
  • 22. oktober 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 22. oktober 2018  15:30 - 17:00
    J2003 / J2004

  • 22. oktober 2018  17:00 - 18:30
    G2004 (CD)

  • 22. oktober 2018  18:30 - 20:00
    G2003/J2003

  • 22. oktober 2018  20:00 - 21:30
    Junior / G2002

23. oktober 2018
  • 23. oktober 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 23. oktober 2018  15:30 - 17:00
    G2004 (CD)

  • 23. oktober 2018  16:30 - 18:00
    G2005 (AB) / J2005 (CD)

  • 23. oktober 2018  20:00 - 22:00
    A-lag

24. oktober 2018
  • 24. oktober 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 24. oktober 2018  17:00 - 18:30
    Bogafjell G13-2 (CD)

  • 24. oktober 2018  18:30 - 20:00
    Bogafjell G14-1 - Hundvåg 1

  • 24. oktober 2018  20:00 - 21:30
    Junior / G2002

25. oktober 2018
  • 25. oktober 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 25. oktober 2018  15:30 - 17:00
    G2004

  • 25. oktober 2018  16:30 - 18:00
    G2005 (AB) / J2004 (CD)

  • 25. oktober 2018  18:00 - 19:30
    G12-3 (CD)

  • 25. oktober 2018  20:00 - 22:00
    Bogafjell A-lag - Klepp

26. oktober 2018
  • 26. oktober 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 26. oktober 2018  17:30 - 19:00
    C-lag (CD)

27. oktober 2018
  • 27. oktober 2018  10:00 - 12:00
    G2005 (L) - G2008 (M) - G2009 (N) - G2011/G2012 (K)

28. oktober 2018
  • 28. oktober 2018  17:00 - 18:30
    G2007 / J2007

  • 28. oktober 2018  18:30 - 20:00
    Junior / G2002

  • 28. oktober 2018  20:00 - 22:00
    A-lag

29. oktober 2018
  • 29. oktober 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 29. oktober 2018  15:30 - 17:00
    J2003 / J2004

  • 29. oktober 2018  18:30 - 20:00
    Bogafjell J13-1 - Hundvåg 1 (CD)

  • 29. oktober 2018  20:00 - 21:30
    Junior / G2002

30. oktober 2018
  • 30. oktober 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 30. oktober 2018  15:30 - 17:00
    G2004 (CD)

  • 30. oktober 2018  16:30 - 18:00
    G2005 (AB) / J2005 (CD)

  • 30. oktober 2018  18:00 - 19:15
    G12-1 (CD)

  • 30. oktober 2018  18:30 - 20:00
    A-lag

  • 30. oktober 2018  20:00 - 21:30
    Bogafjell G15-2 Ålgård 2

31. oktober 2018
  • 31. oktober 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 31. oktober 2018  20:00 - 22:00
    Bogafjell Jr.2 - Forus og Gausel 2

1. november 2018
  • 1. november 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 1. november 2018  15:30 - 17:00
    G2004

  • 1. november 2018  16:30 - 18:00
    G2005 (AB) / J2004 (CD)

2. november 2018
  • 2. november 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 2. november 2018  17:30 - 19:00
    C-lag (CD)

3. november 2018
  • 3. november 2018  10:00 - 12:00
    G2005 (L) - G2008 (M) - G2009 (N) - G2011/G2012 (K)

4. november 2018
  • 4. november 2018  17:00 - 18:30
    G2007 / J2007

  • 4. november 2018  18:30 - 20:00
    Junior / G2002

  • 4. november 2018  20:00 - 22:00
    A-lag

5. november 2018
  • 5. november 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 5. november 2018  15:30 - 17:00
    J2003 / J2004

  • 5. november 2018  20:00 - 21:30
    Junior / G2002

6. november 2018
  • 6. november 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 6. november 2018  15:30 - 17:00
    G2004 (CD)

  • 6. november 2018  16:30 - 18:00
    G2005 (AB) / J2005 (CD)

  • 6. november 2018  20:00 - 22:00
    A-lag

7. november 2018
  • 7. november 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 7. november 2018  20:00 - 21:30
    Junior / G2002

8. november 2018
  • 8. november 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 8. november 2018  15:30 - 17:00
    G2004

  • 8. november 2018  16:30 - 18:00
    G2005 (AB) / J2004 (CD)

9. november 2018
  • 9. november 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 9. november 2018  17:30 - 19:00
    C-lag (CD)

  • 9. november 2018  18:30 - 20:00
    Bogafjell G14-3 - Ganddal 2 (AB)

10. november 2018
  • 10. november 2018  10:00 - 12:00
    G2005 (L) - G2008 (M) - G2009 (N) - G2011/G2012 (K)

11. november 2018
  • 11. november 2018  17:00 - 18:30
    G2007 / J2007

  • 11. november 2018  18:30 - 20:00
    Junior / G2002

  • 11. november 2018  20:00 - 22:00
    A-lag

12. november 2018
  • 12. november 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 12. november 2018  15:30 - 17:00
    J2003 / J2004

  • 12. november 2018  20:00 - 21:30
    Junior / G2002

13. november 2018
  • 13. november 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 13. november 2018  15:30 - 17:00
    G2004 (CD)

  • 13. november 2018  16:30 - 18:00
    G2005 (AB) / J2005 (CD)

  • 13. november 2018  18:00 - 19:30
    Bogafjell G14-1 - Bryne 1

  • 13. november 2018  20:00 - 22:00
    A-lag

14. november 2018
  • 14. november 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 14. november 2018  20:00 - 21:30
    Junior / G2002

15. november 2018
  • 15. november 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 15. november 2018  15:30 - 17:00
    G2004

  • 15. november 2018  16:30 - 18:00
    G2005 (AB) / J2004 (CD)

16. november 2018
  • 16. november 2018  14:30 - 16:00
    Akademiet

  • 16. november 2018  17:30 - 19:00
    C-lag (CD)

17. november 2018
  • 17. november 2018  10:00 - 12:00
    G2005 (L) - G2008 (M) - G2009 (N) - G2011/G2012 (K)

18. november 2018
  • 18. november 2018  17:00 - 18:30
    G2007 / J2007

  • 18. november 2018  18:30 - 20:00
    Junior / G2002

  • 18. november 2018  20:00 - 22:00
    A-lag