Bogafjellhallen

Kalenderen viser alle treninger og hjemmekamper for lag tilknyttet Bogafjell IL
For øvrige kamper, gå til denne linken

17. februar 2019
  • 17. februar 2019  11:30 - 13:30
    Bogafjell* - Nærbø 1 [G13]

  • 17. februar 2019  13:30 - 15:30
    Bogafjell* - KFUM [J14]

  • 17. februar 2019  15:30 - 17:30
    Bogafjell* - Sola [J14]

  • 17. februar 2019  16:30 - 18:30
    Bogafjell* - Kopervik [G12]

9. mars 2019
  • 9. mars 2019  10:30 - 12:30
    Bogafjell Idrettslag 3* - Nærbø 3 [J13]

  • 9. mars 2019  12:10 - 13:10
    Bogafjell* - Stavanger [J14]

  • 9. mars 2019  13:10 - 14:10
    Bogafjell 2* - Hinna 3 [J13]

  • 9. mars 2019  14:10 - 15:40
    Bogafjell* - Hana 1 [J16]

  • 9. mars 2019  15:20 - 16:20
    Bogafjell* - Nærbø 2 [G15]

  • 9. mars 2019  16:30 - 18:30
    Bogafjell Idrettslag 3* - Åkra [J14]

10. mars 2019
  • 10. mars 2019  13:40 - 15:40
    Bogafjell 2* - Bryne 2 [J14]

  • 10. mars 2019  16:30 - 18:30
    Bogafjell* - Nærbø 1 [J14]

16. mars 2019
  • 16. mars 2019  12:00 - 13:00
    Bogafjell 2* - Havørn [J12]

  • 16. mars 2019  13:00 - 15:00
    Bogafjell* - Sandnes [G13]

17. mars 2019
  • 17. mars 2019  11:30 - 12:30
    Bogafjell 2* - Undheim [G13]

  • 17. mars 2019  12:30 - 14:00
    Bogafjell Idrettslag* - Viking HK 2 [G16]

  • 17. mars 2019  14:10 - 16:10
    Bogafjell* - Hundvåg [G13]

  • 17. mars 2019  16:20 - 18:20
    Bogafjell* - Klepp [G15]

20. mars 2019
  • 20. mars 2019  19:15 - 21:15
    Bogafjell 2* - Hana [J14]

21. mars 2019
  • 21. mars 2019  17:10 - 19:10
    Bogafjell 2* - Bogafjell [J12]

23. mars 2019
  • 23. mars 2019  10:30 - 12:30
    Bogafjell* - Stavanger [G12]

  • 23. mars 2019  14:10 - 16:10
    Bogafjell* - Sauda [J16]

30. mars 2019
  • 30. mars 2019  10:30 - 11:30
    Bogafjell* - Nærbø 2 [G11]

  • 30. mars 2019  11:50 - 13:50
    Bogafjell* - Nærbø 3 [G11]

  • 30. mars 2019  15:30 - 17:30
    Bogafjell Idrettslag 3* - Havørn [J14]

31. mars 2019
  • 31. mars 2019  16:00 - 18:00
    Bogafjell 2* - Vigrestad [J14]

6. april 2019
  • 6. april 2019  11:00 - 13:00
    Sandnes 2 - Bogafjell 4* [J09]

  • 6. april 2019  12:00 - 14:00
    Riska - Bogafjell 4* [J09]

  • 6. april 2019  13:00 - 15:00
    Bogafjell 4* - Austrått 2 [J09]

  • 6. april 2019  13:00 - 15:00
    Bogafjell 3* - Sandnes [J09]

  • 6. april 2019  13:30 - 15:30
    Austrått - Bogafjell 3* [J09]

  • 6. april 2019  14:30 - 16:30
    Bogafjell* - Ålgård 2 [J16]

  • 6. april 2019  15:40 - 17:40
    Bogafjell* - ØIF Arendal [G15]

7. april 2019
  • 7. april 2019  11:30 - 13:30
    Bogafjell 2* - Austrått 2 [G10]

  • 7. april 2019  12:50 - 14:50
    Bogafjell 2 - Bogafjell* [G10]

  • 7. april 2019  12:50 - 14:50
    Bogafjell 2* - Bogafjell [G10]

  • 7. april 2019  14:35 - 16:35
    Bogafjell* - Austrått [G10]