Bogafjellhallen

Kalenderen viser alle treninger og hjemmekamper for lag tilknyttet Bogafjell IL
For øvrige kamper, gå til denne linken

20. oktober 2018
  • 20. oktober 2018  12:45 - 14:45
    Bogafjell* - ØIF Arendal [G15]

  • 20. oktober 2018  14:00 - 16:00
    Bogafjell 2* - Hana 1 [J12]

21. oktober 2018
  • 21. oktober 2018  12:30 - 14:30
    Hana - Bogafjell* [J10]

  • 21. oktober 2018  13:30 - 15:30
    Bogafjell* - Hana 2 [J10]

  • 21. oktober 2018  14:00 - 16:00
    Bogafjell 2* - Sandnes 2 [J10]

  • 21. oktober 2018  14:00 - 16:00
    Bogafjell* - Sandnes [J10]

  • 21. oktober 2018  14:30 - 16:30
    Hana - Bogafjell 2* [J10]

  • 21. oktober 2018  15:00 - 17:00
    Bogafjell* - Havørn [G12]

  • 21. oktober 2018  16:00 - 18:00
    Bogafjell* - Nord [J13]

27. oktober 2018
  • 27. oktober 2018  11:00 - 13:00
    Bogafjell 2* - Nærbø 3 [G13]

  • 27. oktober 2018  12:00 - 14:00
    Bogafjell* - Ålgård 1 [J14]

  • 27. oktober 2018  13:00 - 15:00
    Bogafjell 2* - Sola 2 [J13]

  • 27. oktober 2018  14:00 - 16:00
    Bogafjell 2* - Kåsen [J14]

  • 27. oktober 2018  15:30 - 17:30
    Bogafjell* - Åkra [G13]

28. oktober 2018
  • 28. oktober 2018  11:30 - 13:30
    Ganddal 5 - Bogafjell 4* [J10]

  • 28. oktober 2018  12:00 - 14:00
    Bogafjell 4* - Havdur 5 [J10]

  • 28. oktober 2018  12:30 - 14:30
    Riska - Bogafjell 3* [J10]

  • 28. oktober 2018  13:00 - 15:00
    Bogafjell 4* - Havdur 4 [J10]

  • 28. oktober 2018  13:30 - 15:30
    Lura - Bogafjell 3* [J10]

  • 28. oktober 2018  14:00 - 16:00
    Ganddal 3 - Bogafjell 3* [J10]

  • 28. oktober 2018  15:30 - 17:30
    Bogafjell* - Ålgård 1 [G13]

  • 28. oktober 2018  16:30 - 18:30
    Bogafjell 2* - Varhaug [G13]

2. november 2018
  • 2. november 2018  17:00 - 19:00
    Bogafjell Idrettslag* - Austrått IL [G16]

3. november 2018
  • 3. november 2018  11:00 - 13:00
    Bogafjell 2* - Riska [J12]

  • 3. november 2018  12:00 - 14:00
    Bogafjell* - Hundvåg [J13]

  • 3. november 2018  14:10 - 16:10
    Bogafjell 2* - Sportsklubben Vedavåg Karmøy [G15]

4. november 2018
  • 4. november 2018  11:30 - 13:30
    Ganddal - Bogafjell* [J09]

  • 4. november 2018  11:30 - 13:30
    Ganddal 2 - Bogafjell 2* [J09]

  • 4. november 2018  12:00 - 14:00
    Bogafjell* - Havdur 2 [J09]

  • 4. november 2018  12:30 - 14:30
    Bogafjell 2* - Sandnes 3 [J09]

  • 4. november 2018  13:00 - 15:00
    Bogafjell* - Havdur [J09]

  • 4. november 2018  13:30 - 15:30
    Bogafjell 2* - Riska 4 [J09]

  • 4. november 2018  16:00 - 18:00
    Bogafjell* - Nærbø 1 [G12]

  • 4. november 2018  17:00 - 19:00
    Bogafjell* - Kåsen IL [G13]

10. november 2018
  • 10. november 2018  12:10 - 14:10
    Bogafjell 2* - Forus og Gausel 1 [J13]

  • 10. november 2018  13:10 - 15:10
    Bogafjell 2* - Åkra [G15]

  • 10. november 2018  14:20 - 16:20
    Bogafjell* - Bryne [G12]

  • 10. november 2018  15:20 - 17:20
    Bogafjell* - Ganddal [J16]

11. november 2018
  • 11. november 2018  16:00 - 18:00
    Bogafjell 2* - Nærbø 4 [J12]

14. november 2018
  • 14. november 2018  21:00 - 23:00
    Bogafjell* - Sandnes [J16]

17. november 2018
  • 17. november 2018  10:30 - 12:30
    Bogafjell Idrettslag 3* - Ganddal 1 [J13]

24. november 2018
  • 24. november 2018  11:30 - 13:30
    Bogafjell 2* - Hundvåg 4 [J12]

  • 24. november 2018  12:30 - 14:30
    Bogafjell* - Stavanger [J13]

  • 24. november 2018  13:30 - 15:30
    Bogafjell Idrettslag* - Undheim [G16]

  • 24. november 2018  14:40 - 16:40
    Bogafjell 2* - Hana 1 [J13]

  • 24. november 2018  15:40 - 17:40
    Bogafjell 2* - Viking 2 [G15]

25. november 2018
  • 25. november 2018  12:00 - 14:00
    Bogafjell 2* - Austrått 1 [G13]

  • 25. november 2018  13:00 - 15:00
    Bogafjell* - Sandnes 1 [J14]

  • 25. november 2018  14:00 - 16:00
    Bogafjell 2* - Sandnes 2 [G13]

  • 25. november 2018  15:00 - 17:00
    Bogafjell* - Hundvåg [J14]

  • 25. november 2018  16:00 - 18:00
    Bogafjell* - Nærbø 2 [G13]

26. november 2018
  • 26. november 2018  20:00 - 22:00
    Bogafjell* - Nærbø [G15]

1. desember 2018
  • 1. desember 2018  11:50 - 13:50
    Sola 1 - Bogafjell* [G11]

  • 1. desember 2018  13:50 - 15:50
    Bogafjell* - Bryne [G11]

2. desember 2018
  • 2. desember 2018  11:00 - 13:00
    Bogafjell 2* - Nærbø 2 [J14]

  • 2. desember 2018  12:00 - 14:00
    Bogafjell* - Rival [J13]

  • 2. desember 2018  13:00 - 15:00
    Bogafjell* - Staal Jørpeland 2 [J16]

  • 2. desember 2018  14:10 - 16:10
    Bogafjell 2* - Sandnes 3 [J13]

  • 2. desember 2018  15:10 - 17:10
    Bogafjell 2* - Stavanger 3 [J12]

  • 2. desember 2018  16:20 - 18:20
    Bogafjell 2* - Sola [G15]

8. desember 2018
  • 8. desember 2018  11:50 - 13:50
    Sandnes 3 - Bogafjell* [J11]

  • 8. desember 2018  13:10 - 15:10
    Havdur 2 - Bogafjell 2* [J11]

  • 8. desember 2018  13:50 - 15:50
    Bogafjell* - Havdur 3 [J11]

  • 8. desember 2018  14:30 - 16:30
    Bogafjell 2* - Hana 2 [J11]

9. desember 2018
  • 9. desember 2018  11:30 - 13:30
    Bogafjell* - Ganddal [G10]

  • 9. desember 2018  11:30 - 13:30
    Austrått 2 - Bogafjell 3* [G10]

  • 9. desember 2018  12:00 - 14:00
    Bogafjell 3* - Sandnes 2 [G10]

  • 9. desember 2018  12:30 - 14:30
    Ganddal - Bogafjell 2* [G10]

  • 9. desember 2018  12:30 - 14:30
    Bogafjell* - Ålgård [G10]

  • 9. desember 2018  13:00 - 15:00
    Bogafjell 3* - Hundvåg 3 [G10]

  • 9. desember 2018  13:30 - 15:30
    Bogafjell* - Bogafjell 2 [G10]

  • 9. desember 2018  13:30 - 15:30
    Bogafjell - Bogafjell 2* [G10]

  • 9. desember 2018  14:30 - 16:30
    Bogafjell 2* - Sandnes [G10]

  • 9. desember 2018  16:20 - 18:20
    Bogafjell* - Klepp [G15]

15. desember 2018
  • 15. desember 2018  10:30 - 12:30
    Bogafjell* - Voll [G13]

  • 15. desember 2018  11:30 - 13:30
    Bogafjell 2* - Ålgård 3 [G13]

  • 15. desember 2018  14:10 - 16:10
    Bogafjell 2* - Stavanger 4 [J13]

  • 15. desember 2018  15:20 - 17:20
    Bogafjell* - Kåsen [J16]

16. desember 2018
  • 16. desember 2018  12:00 - 14:00
    Bogafjell Idrettslag 3* - Hana 2 [J14]

  • 16. desember 2018  14:00 - 16:00
    Bogafjell Idrettslag* - Nærbø 3 [G16]

5. januar 2019
  • 5. januar 2019  14:30 - 16:30
    Bogafjell* - Ølen [J16]

  • 5. januar 2019  15:40 - 17:40
    Bogafjell Idrettslag 3* - Tasta [J14]

6. januar 2019
  • 6. januar 2019  11:30 - 13:30
    Bogafjell Idrettslag 3* - Sandnes 2 [J13]

  • 6. januar 2019  14:00 - 16:00
    Bogafjell Idrettslag 3* - Ganddal 1 [J14]

  • 6. januar 2019  15:20 - 17:20
    Bogafjell 2* - Nærbø 3 [G15]

13. januar 2019
  • 13. januar 2019  12:40 - 14:40
    Austrått 2 - Bogafjell* [J10]

  • 13. januar 2019  13:50 - 15:50
    Hana 2 - Bogafjell 2* [J10]

  • 13. januar 2019  14:25 - 16:25
    Bogafjell* - Sandnes [J10]

  • 13. januar 2019  15:35 - 17:35
    Bogafjell 2* - Ganddal 2 [J10]

19. januar 2019
  • 19. januar 2019  11:00 - 13:00
    Bogafjell 2* - Sola 2 [J12]

  • 19. januar 2019  12:00 - 14:00
    Bogafjell* - Viking [G15]

  • 19. januar 2019  13:10 - 15:10
    Bogafjell 2* - Havørn 2 [J13]

  • 19. januar 2019  14:10 - 16:10
    Bogafjell 2* - Ålgård 2 [G13]

  • 19. januar 2019  15:10 - 17:10
    Bogafjell* - Bryne 1 [J14]

20. januar 2019
  • 20. januar 2019  11:30 - 13:30
    Klepp - Bogafjell 2* [G09]

  • 20. januar 2019  12:00 - 14:00
    Sandnes 2 - Bogafjell 2* [G09]

  • 20. januar 2019  12:30 - 14:30
    Austrått IL - Bogafjell* [G09]

  • 20. januar 2019  13:00 - 15:00
    Voll 2 - Bogafjell 2* [G09]

  • 20. januar 2019  13:30 - 15:30
    Bogafjell* - Klepp 2 [G09]

  • 20. januar 2019  14:00 - 16:00
    Bogafjell* - Voll [G09]

  • 20. januar 2019  15:20 - 17:20
    Bogafjell* - Nærbø 4 [G12]

  • 20. januar 2019  16:20 - 18:20
    Bogafjell* - Skudenes [J16]

26. januar 2019
  • 26. januar 2019  11:30 - 13:30
    Bogafjell 2* - Ganddal 2 [J12]

  • 26. januar 2019  12:30 - 14:30
    Bogafjell 2* - Stavanger 3 [J13]

  • 26. januar 2019  13:30 - 15:30
    Bogafjell 2* - Havdur 2 [J12]

  • 26. januar 2019  14:40 - 16:40
    Bogafjell 2* - Viking 3 [G15]

27. januar 2019
  • 27. januar 2019  15:30 - 17:30
    Riska - Bogafjell 3* [J10]

  • 27. januar 2019  16:10 - 18:10
    Lura - Bogafjell 3* [J10]

2. februar 2019
  • 2. februar 2019  10:30 - 12:30
    Bogafjell Idrettslag 3* - Kåsen 2 [J14]

  • 2. februar 2019  11:30 - 13:30
    Bogafjell* - Hundvåg [G12]

  • 2. februar 2019  12:30 - 14:30
    Bogafjell Idrettslag 3* - Austrått 2 [J13]

  • 2. februar 2019  15:20 - 17:20
    Bogafjell 2* - Hundvåg 3 [J13]

3. februar 2019
  • 3. februar 2019  11:30 - 13:30
    Bogafjell* - Viking 1 [G13]

  • 3. februar 2019  12:30 - 14:30
    Bogafjell* - Brodd [J14]

  • 3. februar 2019  14:10 - 16:10
    Bogafjell Idrettslag* - Avaldsnes [G16]

  • 3. februar 2019  15:20 - 17:20
    Bogafjell Idrettslag 3* - Kopervik [J14]

  • 3. februar 2019  16:20 - 18:20
    Bogafjell* - Stavanger [G13]

9. februar 2019
  • 9. februar 2019  12:00 - 14:00
    Bogafjell 2* - Hinna 4 [J12]

  • 9. februar 2019  13:00 - 15:00
    Bogafjell* - Randaberg 2 [J16]

  • 9. februar 2019  14:10 - 16:10
    Bogafjell 2* - Klepp IL 2 [G15]

  • 9. februar 2019  15:20 - 17:20
    Bogafjell Idrettslag 3* - Sandnes 2 [J14]

10. februar 2019
  • 10. februar 2019  11:30 - 13:30
    Bogafjell* - Hisøy [G15]

  • 10. februar 2019  12:40 - 14:40
    Bogafjell* - Randaberg [G12]

  • 10. februar 2019  13:40 - 15:40
    Bogafjell 2* - Voll 2 [G13]

  • 10. februar 2019  14:40 - 16:40
    Bogafjell 2* - Nærbø 3 [J14]

  • 10. februar 2019  15:40 - 17:40
    Bogafjell* - Hinna [J14]

17. februar 2019
  • 17. februar 2019  11:30 - 13:30
    Bogafjell* - Nærbø 1 [G13]

  • 17. februar 2019  13:30 - 15:30
    Bogafjell* - KFUM [J14]

  • 17. februar 2019  15:30 - 17:30
    Bogafjell* - Sola [J14]

  • 17. februar 2019  16:30 - 18:30
    Bogafjell* - Kopervik [G12]

9. mars 2019
  • 9. mars 2019  10:30 - 12:30
    Bogafjell Idrettslag 3* - Nærbø 3 [J13]

  • 9. mars 2019  12:10 - 14:10
    Bogafjell* - Stavanger [J14]

  • 9. mars 2019  13:10 - 15:10
    Bogafjell 2* - Hinna 3 [J13]

  • 9. mars 2019  14:10 - 16:10
    Bogafjell* - Hana 1 [J16]

  • 9. mars 2019  15:20 - 17:20
    Bogafjell* - Nærbø 2 [G15]

  • 9. mars 2019  16:30 - 18:30
    Bogafjell Idrettslag 3* - Åkra [J14]

10. mars 2019
  • 10. mars 2019  12:30 - 14:30
    Bogafjell 2* - Kopervik [G15]

  • 10. mars 2019  13:40 - 15:40
    Bogafjell 2* - Bryne 2 [J14]

  • 10. mars 2019  16:30 - 18:30
    Bogafjell* - Nærbø 1 [J14]

16. mars 2019
  • 16. mars 2019  12:00 - 14:00
    Bogafjell 2* - Havørn [J12]

  • 16. mars 2019  13:00 - 15:00
    Bogafjell* - Sandnes [G13]

17. mars 2019
  • 17. mars 2019  11:30 - 13:30
    Bogafjell 2* - Undheim [G13]

  • 17. mars 2019  12:30 - 14:30
    Bogafjell Idrettslag* - Viking HK 2 [G16]

  • 17. mars 2019  14:10 - 16:10
    Bogafjell* - Hundvåg [G13]

  • 17. mars 2019  15:10 - 17:10
    Bogafjell 2* - Sola 2 [G15]

  • 17. mars 2019  16:20 - 18:20
    Bogafjell* - Klepp [G15]